III Edycja konkursu fotograficznego 2009

 Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w III już edycji konkursu  fotograficznego serwisu AKWARIUM iNFO. W tym roku została zwiększona ilość kategorii co mamy nadzieję ucieszy akwarystów.

REGULAMIN II EDYCJI KONKURSU:
1. Konkurs rozpoczyna się dnia 01.12.2009r. i trwa do 20 Kwietnia 2010r.
2. Termin nadsyłania prac: 01.12.2009r.-30.04.2010r.
3. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu AKWARIUM iNFO. W czasie trwania konkursu można rejestrować się w serwisie (oczywiście bezpłatnie).
4. Autor zdjęcia powinien oświadczyć, że jest autorem nadesłanego zdjęcia i zgadza się na jego publikację na łamach serwisu AKWARIUM iNFO.
5. W przypadku zgłoszenia zdjęcia do działu „AKWARIUM” autor jest zobowiązany do przysyłania zdjęć jedynie własnego akwarium lub akwarium przez niego założonego.
6. Zdjęcia powinny być przysłane mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i mieć rozmiar 1600/1200 pixeli. Ich jakość musi być dobra, bez odbić w szkle zbiornika. Nie może być rozmazane ani koloryzowane programami graficznymi. Każde zgłoszenie zdjęcia powinno być w oddzielnej wiadomości mailowej. Jeśli zgłaszane są zdjęcia do każdej kategorii, każdy mail ze zgłoszeniem powinien zostać wysłany oddzielnie zgodnie z prezentowanymi na dole zasadami zgłoszenia. Zdjęcia zostaną zmiejszone na potrzeby konkursu, a nadesłane oryginały zostaną opubliowane w piśmie akwarystycznym MAGAZYN AKWARIUM. Biorąc udział w konkursie zgłaszający wyraża zgodę na opublikowanie zdjęcia na łamach portalu AKWARUM iNFO jak również na łamach pisma MAGAZYN AKWARUM.
7. W mailu autor musi podać swoje imię i nazwisko, Nick z serwisu, adres korespondencyjny (będzie on niezbędny do wysłania nagród).
8. Nadesłane zdjęcia nie mogły zostać wcześniej zgłoszone do innego konkursu lub konkursów fotograficznych AKWARIUM iNFO poprzednich edycji.
9. Pierwsze 3 miejsca w kategorii będą nagrodzone nagrodami rzeczowymi,, których pełna lista będzie przedstawiona do 1 maja 2010r. O sposobie odbioru nagród uczestnicy zostaną poinformowani dorgą mailową.
10. Redakcja serwisu AKWARIUM iNFO ma prawo odrzucić zgłoszone zdjęcie, jeśli zgłoszenie będzie niezgodne z regulaminem lub niewystarczającej jakości.

11. Kategorie konkursu:
I – AKWARIUM ROŚLINNE
Zdjęcie zbiornika w całości (prosimy o podanie rozmiarów i pojemności akwarium + nazwy ryb i roślin). Do kategorii należy zgłaszać akwaria z aranżacją roślinną.


II - AKWARIUM NIEROŚLINNE
Zdjęcie zbiornika w całości (prosimy o podanie rozmiarów i pojemności akwarium + nazwy ryb). Do kategorii należy zgłaszać akwaria nierośline (np. biotopy Malawi, Tanganika)


III – CIEKAWOSTKA W AKWARIUM
Ciekawe zachowania ryb, tarło, gonitwy lub potyczki. Liczymy również na twórczą inwencję autorów. (Prosimy o dołączenie opisu zdjęcia – w jednym zdaniu). Może być to zbliżenie na zwierzę akwariowe, lub jego część np. oko. Do kategorii można zgłaszać: ryby, skorupiaki, mięczaki (Prosimy o dołączenie nazwy gatunkowej polskiej i/lub łacińskiej)


12. Każdy z biorących udział w konkursie fotograficznym może zgłosić jedno zdjęcie do każdej kategorii (w sumie 3 zdjęcia).
13. Zdjęcia zostaną ocenione poprzez głosowanie i opublikowane na łamach serwisu. Zdjęcia nagrodzone zostaną specjalnie wyróżnione.
14. Nagrody przyznane w konkursie zostaną wysłane Pocztą Polską lub kurierem przez sponsora nagród. Nie istnieje możliwość wypłaty wartości nagrody.
15. Pełna lista komisji Jury zostanie podana po zakończeniu terminu nadsyłania prac.

Zasady głosowania przez komisję jury:
Jury drogą mailową głosują na zdjęcia. Punktowane są po 3 zdjęcia z każdej kategorii:
1 miejsce kategorii - 5pkt
2 miejsce kategorii - 3pkt
3 miejsce kategorii - 1pkt
Termin nadsyłania głosów mija 20 marca 2010r. do godziny 23:59
W przypadku, kiedy po głosowaniu nie zostanie jasno określone którekolwiek z miejsc kategorii, nastąpi głosowanie dodatkowe w terminie do 20 marca 2010r. do godziny 23:59
Jurorzy dokonują głosowania nieodpłatnie. Nie otrzymują również z tego tytułu żadnych gratyfikacji.   

 ZASADY POPRAWNEGO ZGŁOSZENIA ZDJĘĆ DO KONKURSU:
 - Kategoria: AKWARIUM ROŚLINNE


TEMAT MAILA: Zgłoszenie do konkursu - Kategoria AKWARIUM ROŚLINNE / AKWARIUM NIEROŚLINNE "nick z serwisu"

TREŚĆ MAILA ZE ZGŁOSZENIEM:
Imię i nazwisko:
Nick z serwisu:
Pojemność akwarium: (np. 112 litrów)
Wymiary akwarium: (np. 80x35x40cm)
Fauna: (np. 100 gupików, 20 krewetek amano)
Flora: (np. Blyxa Japonica, Echinodorus Tenellus)

Oświadczenie: "Oświadczam, że jestem autorem nadesłanego zdjęcia i zgadzam się na jego publikację na łamach serwisu AKWARIUM iNFO. Prezentowane akwarium jest mojego autorstwa."

  - Kategoria: AKWARIUM NIEROŚLINNE

TEMAT MAILA: Zgłoszenie do konkursu - Kategoria AKWARIUM ROŚLINNE / AKWARIUM NIEROŚLINNE "nick z serwisu"

TREŚĆ MAILA ZE ZGŁOSZENIEM:
Imię i nazwisko:
Nick z serwisu:
Pojemność akwarium: (np. 112 litrów)
Wymiary akwarium: (np. 80x35x40cm)
Fauna: (np. 100 gupików, 20 krewetek amano)
Flora: (np. Blyxa Japonica, Echinodorus Tenellus)

Oświadczenie: "Oświadczam, że jestem autorem nadesłanego zdjęcia i zgadzam się na jego publikację na łamach serwisu AKWARIUM iNFO. Prezentowane akwarium jest mojego autorstwa."

  - Kategoria: CIEKAWOSTKA:

TEMAT MAILA: Zgłoszenie do konkursu - Kategoria CIEKAWOSTKA "nick z serwisu"
 
TREŚĆ MAILA ZE ZGŁOSZENIEM:
Imię i nazwisko:
Nick z serwisu:
Temat zdjęcia:

Oświadczenie: "Oświadczam, że jestem autorem nadesłanego zdjęcia i zgadzam się na jego publikację na łamach serwisu AKWARIUM iNFO."

Zgłoszenie do konkursu - Kategoria CIEKAWOSTKA "nick z serwisu"  TREŚĆ MAILA ZE ZGŁOSZENIEM:Imię i nazwisko: Nick z serwisu: Temat zdjęcia: Oświadczenie: "Oświadczam, że jestem autorem nadesłanego zdjęcia i zgadzam się na jego publikację na łamach serwisu AKWARIUM iNFO."
Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!