Trwa IV edycja konkursu „Akwarium dla Przedszkolaka”!

Konkurs „Akwarium dla Przedszkolaka” stał się już obowiązkowym elementem Warszawskich Dni Akwarystyki, jednej z największych imprez akwarystycznych w naszym kraju. Co roku wystawę oraz konferencję odwiedzają setki gości, nie tylko miłośnicy akwarystyki, ale także mieszkańcy Warszawy. Tegoroczna edycja WDA będzie obfitować w prelekcje zagranicznych gości, zbiorniki o zróżnicowanej tematyce, a także niepowtarzalne gatunki ryb, krewetek, raków i innych zwierząt akwariowych.


W tym roku zadaniem dzieci jest stworzenie modelu 3D zwierzęcia, którego zdjęcie każde z przedszkoli otrzyma od organizatorów. Nagrodą w konkursie jest w pełni wyposażone akwarium, a dodatkowo przedszkolom z terenu Warszawy organizatorzy gwarantują pomoc w jego założeniu i początkowym prowadzeniu.
Modele można dostarczać do organizatorów do 28 kwietnia, a uroczyste wręczenie nagród nastąpi 21 maja w czasie zamknięcia Warszawskich Dni Akwarystyki.
Patronat medialny nad WDA objęły w tym roku m. in. portale CzasDzieci.pl oraz Miastodzieci.pl, co dodatkowo wyróżnia imprezę.

Więcej informacji o WDA oraz regulamin konkursu można znaleźć pod adresem:
http://www.warszawskiedniakwarystyki.pl/akwarium-dla-przedszkolaka

oraz w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/1897332883886539/

Jesteśmy ciekawi czym zaskoczą nas dzieci w tym roku!
Zachęcamy do udziału w konkursie!
#TeamWDA

 

ORGANIZATORZY WDA 2017

 

PARTNER STRATEGICZNY

 

PARTNERZY GŁÓWNI

 

GŁÓWNY PATRONAT MEDIALNY

Zobacz też:

 

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!