peha:68 warsztaty fotograficzne - fotorelacja cz.1

22.02.2014r. odbyły się warsztaty fotograficzne w warszawskim studiu akwarystycznym peha:68 "Jak Fotografować Akwarium". Przedstawiamy pierwszą część fotoreportażu z warsztatów.

 

Przybyliśmy na miejsce warsztatów trochę wcześniej, ale już można było spotkać pierwszych akwarystów czekających na wykład.


Oczywiście w peha:68 zawsze jest czym nacieszyć oko, dlatego nie dziwił fakt że oczekujący z przyjemnością podziwiali akwaria. My również nie mogliśmy sobie odmówić rozejrzenia się po studiu.

Na czas warsztatów oferta korzeni została przeniesiona do oddzielnego pomieszczenia. Ilość oferowanych korzeni była przeogromna. Zajmowały one cały, długi blat oraz sięgały pod sam sufit pomieszczenia. Nic dziwnego że peha:68 jest uważany za sklep z największym wyborem korzeni w Warszawie, a nawet i w Polsce.

Od niedawna w peha:68 dostępna jest "piaskownica" aranżacyjna gdzie każdy akwarysta może bez trudu popróbować aranżacji swojego akwarium na sucho.

W peha:68 nie tylko duże zbiorniki cieszą oko. Przepięknie prezentują się również zbiorniki nano. Tu kostka 30x30x30cm oświetlona lampą Eheim.

Oko też przyciągała pierwsza przymiarka do dużego zbiornika z korzeniami cedru.

Aż do momentu rozpoczęcia warsztatów wszystkoe zbiorniki były oblegane i komentowane.

Fot. Rafał Kozera

 

Zobacz więcej:
peha:68 warsztaty fotograficzne - fotorelacja cz.1
peha:68 warsztaty fotograficzne - fotorelacja cz.2
peha:68 warsztaty fotograficzne - fotorelacja cz.3
Zobacz wszystkie wiadomości o peha:68

peha:68 Akwarystyka Naturalna
Ogrodowa 39/41 lok. P1
00-873 Warszawa

Kontakt:
+48 608 575 576
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czynne:
pn-pt: 11-19
Sob: 10-16

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!