peha:68 warsztaty fotograficzne - fotorelacja cz.2

Prezentujemy 2 część fotorelacji z warsztatów akwarystycznych które odbyły się 22.02.2012r. w studiu akwarystyki naturalnej peha:68

 

Pierwsza część warsztatów była prezentacją na 40 calowym telewizorze.

Ostatni rzut oka na otaczające uczestnikó warsztatów akwaria. Prawda że trudno oderwać wzrok?

Jarosław Deluga - Art Director w DG ART Projects jako pierwszy prelegent. Opowiadał o zmieniającej się technice fotografii przez ostatnie lata, nowych technologiach które zalewają rynek oraz zgłębił tajemnicę matryc aparatów cyfrowych. Przekazał też dużą część wiedzy na temat nowych cyfrowych aparatów bezlusterkowych jako przyszłość fotografii.

W kolejnej części warsztatów głównym obiektem było kilkudziesięcio litrowe akwarium dekoracyjne.

Marcin Wnuk opowiadał jak ważne jest przygotowanie zbiornika do fotografowania. Jak się okazuje nie tylko ładna aranżacja ma tu znaczenie, ale też specjalne zabiegi które są niezbędne i gwarantują sukces zbiornika wystawianego w konkursach.

Usuwanie sprzętów takich jak wloty i wyloty filtrów, dyfuzorów CO2 itp. jak również czyszczenie powierzchni wody za pomocą skimmera są niezbędne przed rozpoczęciem fotogtafowania zbiornika.

Marcin Wnuk wyjaśniał jak i gdzie powinien być umiejcowiony aparat, w jakiej odległości musi znajdować się obiektyw oraz czemu pewne odległości muszą zostać zachowane.


Fot. Rafał Kozera

Zobacz więcej:
peha:68 warsztaty fotograficzne - fotorelacja cz.1
peha:68 warsztaty fotograficzne - fotorelacja cz.2
peha:68 warsztaty fotograficzne - fotorelacja cz.3
Zobacz wszystkie wiadomości o peha:68

peha:68 Akwarystyka Naturalna
Ogrodowa 39/41 lok. P1
00-873 Warszawa

Kontakt:
+48 608 575 576
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czynne:
pn-pt: 11-19
Sob: 10-16

Copyright © akwarium.info.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie całości lub części artykułów zabronione!